.

.

ВИДИА Круг ЦЦБМ51005Р Ццбм Мала Дупка Здодевен Бар За Вртење, -5° Агол, Карбид Стебло Здодевен Бар, 5мм Дијаметар На Стеблото, Десно, 100,58 Мм Должина

ВИДИА Круг ЦЦБМ51005Р Ццбм Мала Дупка Здодевен Бар За Вртење, -5° Агол, Карбид Стебло Здодевен Бар, 5мм Дијаметар На Стеблото, Десно, 100,58 Мм

Оценка на стоката:

DEN 3966.08
Достапност
Производот е достапен

Супериорна, непречена евакуација на чипови Димензии на пакетот : 0,787 H x 4,133 L x 0,787 W (инчи). Тежина на пакетот : 0,054 фунти. Земја на Потекло : Сад. Линијата видија на микро здодевни шипки обезбедува точна алатка за правење дупки во дијаметри мали колку што е .062 инчи (1,57 Мм). овие економични, индексирани влошки се достапни и во челични и во карбидни стебла и се порибени и во метрички и во инчни големини. Идеален за широк спектар на апликации, вклучувајќи прецизно микро здодевно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката