.

.

КЕНАМЕТАЛ 32мм / 1-1/4 Диа. ИНДЕКСИРАНА КРАЈНА Мелница 32H2R035K32-SSP09 32mm Shank-MH3602TL1

КЕНАМЕТАЛ 32мм / 1-1/4 Диа. ИНДЕКСИРАНА КРАЈНА Мелница 32H2R035K32-SSP09 32mm Shank-MH3602TL1

Оценка на стоката:

DEN 780.80
Достапност
Производот е достапен

ЈА КУПУВАТЕ МЕЛНИЦАТА ЗА ВМЕТНУВАЊЕ НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : NEWTHIS END MILL НИКОГАШ НЕ БИЛ КОРИСТЕН.ДИЈАМЕТАР НА СЕЧЕЊЕ И ЕТИКЕТИРАЊЕ : 32ММ / 1-1/4"32Х2Р035К32-ЦЕНТРАЛНО СЕЧЕЊЕ SSP09?ЈЕСКУЛАНТ ПРЕКУ?ДИЈАМЕТАР НА NOSHANK : 32mm OVERALL ДОЛЖИНА : 3-3/4"ПРОИЗВОДИТЕЛ / БРЕНД : KENNAMETALTHANK ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB7-1-3-7.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката