.

.

ИГ - 1 15266ЦН .4724 Hssco8 Крај Мил, 2 Флејта, Редовна Должина, Калај Финиш, 2-1/2 Должина

ИГ - 1 15266ЦН .4724 Hssco8 Крај Мил, 2 Флејта, Редовна Должина, Калај Финиш, 2-1/2 Должина

Оценка на стоката:

DEN 347.20
Достапност
Производот е достапен

Две мелници за крај на флејта со метрички дијаметар на сечење се особено препорачани за работа со дупчиња, сечење на клучеви во џеб и друга работа за општа намена, вклучително и сечење со нуркање Високи Перформанси. ЈГ-1 е со седиште Во Јужна Кореја. Глобален лидер ВО алатките ЗА сечење, YG-1 обезбедува мелници со високи перформанси, вежби, славини и ротирачки алатки повеќе од 20 години. Искористувањето на натпреварувачкиот дух и вертикалната интеграција ни овозможува да обезбедиме највисок квалитет. Ова е причината зошто велиме Дека ако НЕ Е YG-1, тоа не е совршено.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката