.

.

CS Unitec 2-7/16 X 2 Униброах Прстенест Секач Со Пилот Игла

CS Unitec 2-7/16 X 2 Униброах Прстенест Секач Со Пилот Игла

Оценка на стоката:

DEN 5888.00
Достапност
Производот е достапен

Цпу прецизно тло за брза пенетрација, точност и долг животен век Флејтите ја извршуваат должината на секачот за ефикасно расчистување на чипот, зголемена продуктивност на дупчење и намалено кршење на секачот. Дупчете дупки 3 пати побрзо од вежбите за извртување. Произведуваат преработени квалитетни дупки без бруси и цврсти голтки. Произведено Во Германија. Прстенест Секач И Пилот Игла. Прстенестите Секачи се стандардни дупчалки за правење дупки во индустријата. Идеални за тешка употреба на лице место или во продавница, нашите Секачи За Униброа На ХСС се прецизна основа ЗА цпу за брза пенетрација, точност и долг животен век. Флејтите ја извршуваат должината на секачот за ефикасно расчистување на чипот, зголемувајќи ја продуктивноста на дупчењето и намалувајќи го кршењето на секачот. Дупчете дупки 3 пати побрзо од вежбите за извртување. Произведуваат преработени квалитетни дупки без бруси и цврсти голтки. Намалете ја големината и тежината на машината. Рабовите за сечење се обновуваат. Елиминирање на одземаат многу време, скапи пилот дупки и чекор дупчење. Секој прстенест секач до 4" длабочина доаѓа со вклучен соодветен пилот-игла.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката