.

.

BBSJ Проширување Када Послужавник Спа Када Кади Организатор Решетката Книга Вино Телефон Држач Маса Дното Бања Послужавник Полица

BBSJ Проширување Када Послужавник Спа Када Кади Организатор Решетката Книга Вино Телефон Држач Маса Дното Бања Послужавник Полица

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Читање или гледање филм со чаша вино, уживајте во луксузна, релаксирачка бањаЛавици за кади што можат да се користат за поставување гел за туширање, крпи и други. Карактеристики држач за книга или таблет, слотови за стакло за вино, послужавници за држачи за свеќи, сите карактеристики се добро осмислени за обезбедување максимална погодност. Уживајте во времето за туширање како релаксирачко спа искуство, седнете и опуштете се со омилената чаша вино и гледајте филм. Одличен подарок за членовите на семејството или пријател, девојка, дечко, На Денот на Вљубените, Денот На Месецот, Денот на Благодарноста, Божиќ, Родендени. Рамката на кадата може да се продолжи и да се собира приближно 55-78см (31,6-30,7 инчи), може да ги исполни речиси сите големини и стилови на кади. Читање или гледање филм со чаша вино, уживајте во луксузна, релаксирачка бања.Лавици за кади што можат да се користат за поставување гел за туширање, крпи и други .Карактеристики држач за книга или таблет, слотови за стакло за вино, послужавници за држачи за свеќи, сите карактеристики се добро осмислени за обезбедување максимална погодност.Уживајте во времето за туширање како релаксирачко спа искуство, седнете и опуштете се со омилената чаша вино и гледајте филм.Одличен подарок за членовите на семејството или пријател, девојка, дечко, На Денот на Вљубените, Денот На Месецот, Денот на Благодарноста, Божиќ, Родендени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката