.

.

Вантасо дрвени задници сончогледи Бат -пешкир преголема лесна лесна тежина 31x51 инчи плажа за патувања за пешкир за пешкири јога салата за кампување за возрасни жен?

Вантасо дрвени задници сончогледи Бат -пешкир преголема лесна лесна тежина 31x51 инчи плажа за патувања за пешкир за пешкири јога салата

Оценка на стоката:

DEN 415.84
Достапност
Производот е достапен

【Преголема пешкир за бања】 Оваа преголема пешкир за бања е во 51 x 31 инчи распространета, доволно голема за секојдневно користена 【Квалитетен материјал】 мек абсорбента полиестер-микрофибер фронт, полиамид тери крпа назад. Мек дури и совршен подарок идеален. 【Мулти-намена крпа за плажа】 Плаќањето на плажа има распространета големина од 31 „x51“, што е идеално за рекреација на плажа, базени, бањи, сауни, спортски сали, јога, патување, кампување и пикници. Исто така е идеално како крпи за пливање во затворен простор. 【Лесна грижа】 Машината мие ладно, суво суво. Без расправии, пикање или губење на лента под вода со ниска температура и дополнително брзо сушење. 【Преголема пешкир за бања】 Оваа преголема пешкир за бања е во 51 x 31 инчи распространета, доволно голема за секојдневно користена. 【Квалитетен материјал】 мек абсорбента полиестер-микрофибер фронт, полиамид тери крпа назад. Мек дури и совршен подарок идеален. 【Мулти-намена крпа за плажа】 Плаќањето на плажа има распространета големина од 31 „x51“, што е идеално за рекреација на плажа, базени, бањи, сауни, спортски сали, јога, патување, кампување и пикници.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката