.

.

Линкидеа 6 ПАРЧИЊА Самолеплива Кука За Држач За Четки За Заби, Силиконска Закачалка За Четки За Заби За Туширање

Линкидеа 6 ПАРЧИЊА Самолеплива Кука За Држач За Четки За Заби, Силиконска Закачалка За Четки За Заби За Туширање

Оценка на стоката:

DEN 174.40
Достапност
Производот е достапен

Кука за држач за четки за заби изработена од мек силикон, водоотпорна и отпорна на ' рѓа Мултифункционалните закачалки можат цврсто да ја поправат четката за заби, брич, пенкало, клучеви, жичен приклучок и така натаму. Самолеплива силиконска кука се вклопува за мазна површина, како што се мермер, биро, пластика, дрво, стакло. Држачот за четка за заби монтиран на ѕид може да се користи во различни сценарија, како што се бања, кујна, канцеларија, спална соба. Димензии на држачот за четки за заби : 1,4"(3,5 см) х 1,4"(3,5 см) х 1,4"(3,5 см). Карактеристики : - држач за Четки за Заби изработен од силикон, заштедувајќи простор на шалтер додека додавате модерен талент во дизајнот на вашата бања. - Држач за четка за заби монтиран на ѕид може да се користи во различни сценарија, како што се бања, кујна, канцеларија, спална соба. Забелешка : - Само Држач За Четки За Заби, Четка за Заби и други не се Вклучени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката