.

.

Соблекувална, Соблекувална Пренослива Соблекувална Отстранлива Нерѓосувачки Челик Продавница За Облека Канцелариски Дом Шкафче Соба Завеса За Приватност 99% Стап

Соблекувална, Соблекувална Пренослива Соблекувална Отстранлива Нерѓосувачки Челик Продавница За Облека Канцелариски Дом Шкафче Соба

Оценка на стоката:

DEN 659.20
Достапност
Производот е достапен

[Задебелени цевки] шипките за завеси се внимателно избрани висококвалитетни цевки, дијаметарот на цевката е 25мм, а носивоста е силна, издржлива и безбедна [Заштита на приватноста] Дебело засенчување, изработено од густа крпа за засенчување со висока густина, ефектот е видлив. [Користете сцена] соблекувалната е погодна за продавници за облека, трговски центри, канцеларии итн. и е многу погоден за привремени тоалети и надворешна употреба во случај на катастрофа. [Римски прстен за лизгање]завесата и прстенот за лизгање се интегрирани, лесни за закачување и земање, непречено отворање и затворање и лесни за употреба. [Големина] Радиус од 880см, 90см, 1000см, 120см, 4 големини за избор, погодни за повеќе прилики. ????????????Римска тока, тивко отворање и затворање задебелена цевка 25 мед за инсталирање во студија во живо, фотографија на отворено, продавници за облека, трговски центри, канцеларии, шатори на отворено, тушеви за приватност, создавање приватна климатизација, сув тоалет име на производ : соблекувална од Типот Ц : креирајте простор за приватност, туш, соблекувална, соблекувална дијаметар : 25ммзиза : 80см, 90см, 1000см, 120см ткаенина : задебелена крпа за засенчување со стапка на засенчување од 99% употреба : лесна за инсталирање и расклопувањепогоден за : продавница за облека, канцеларија, модна ревија, фотосесија, кампување, двор, Шатор за Забави во базен променлива облеказабележете : рачно мерење, грешката од 1-2см е нормална.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката