.

.

3дроза Дамаск Црвена И Тегет-Бања Бања Килим Душеци

3дроза Дамаск Црвена И Тегет-Бања Бања Килим Душеци

Оценка на стоката:

DEN 208.00
Достапност
Производот е достапен

Голема подлога за капење, 18" х 23" со дебелина од 0,125" Изработени од висококвалитетен полиестер, мазна, мека кадифена површина, нетоксична и издржлива. Подлогата против лизгање спречува лизгање на подлогата. Нашите уникатни дизајни се совршен декор погоден за секоја просторија од куќата или станот. Лесно за чистење, перење во машина, закачување за сушење. Прави совршена идеја за подарок за секоја пригода. Дамаск Црвена И Тегет Бања Тепих Мат е висококвалитетна бања/подна подлога, 18" х 23" со дебелина од 0,125". Печатени со исклучителни сублимирани дизајни. Разновиден за сите видови подови. Оптимизиран за удобност и издржливост. Изработени од мек полиестер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката