.

.

2021 Дома посакува декорација на дрво за приврзоци Божиќна година ПВЦ украси за домашни украси за автомобили

2021 Дома посакува декорација на дрво за приврзоци Божиќна година ПВЦ украси за домашни украси за автомобили

Оценка на стоката:

DEN 1552.00
Достапност
Производот е достапен

Материјал : ПВЦ гарландс на отворено Канделабра ламба нијанси со мониста Божиќна модерна венец акрилна лустер сенка Можете да го обесувате на елката, на прозорецот, на вратата, па дури и на училишната кеса и облека. Изработка на мониста и кристали лустер украс за закачалка Божиќна модерна венец акрилна лустер сенка. Декорацијата е за секого и може да се разменува на канцелариски забави или кој било друг подарок. Лајсни украси за украси за божиќни украси за Божиќни топки украсена венец. 1x2021 Нова година приврзоци за приврзоци на отворено лустер украс за закачалка, кристална starвезда украс сјајно вино стакло украс. Димензии : 7,5 x 7,5 x 1cm / 2,95 x 2,95 x 0,39 инчи занаетчиски мониста и кристали сјајни вински стакло украси Канделабра ламби со нијанси со мониста за Божиќни топки. Материјал : ПВЦ гарландс на отворено Канделабра ламба нијанси со мониста Божиќна модерна венец акрилна лустер сенка. Можете да го обесувате на елката, на прозорецот, на вратата, па дури и на училишната кеса и облека. Изработка на мониста и кристали лустер украс за закачалка Божиќна модерна венец акрилна лустер сенка. Декорацијата е за секого и може да се разменува на канцелариски забави или кој било друг подарок. Лајсни украси за украси за божиќни украси за Божиќни топки украсена венец. 1x2021 Нова година приврзоци за приврзоци на отворено лустер украс за закачалка, кристална starвезда украс сјајно вино стакло украс.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката