.

.

Loloda Девојки девојки класичен памук памук руфле полите плен шорцеви гимнастика леотарски танцови спортови на дното на жешки панталони

Loloda Девојки девојки класичен памук памук руфле полите плен шорцеви гимнастика леотарски танцови спортови на дното на жешки панталони

Оценка на стоката:

DEN 117.60
Достапност
Производот е достапен

100% полиестер Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна за носење. Шорцевите се одликуваат со добра еластична лента за половината, разнишана дизајн на полите на рафли, едноставна цврста боја. Совршено за совпаѓање со обичен врв, направете ги вашите девојки да изгледаат повеќе симпатични и модерни. Табела со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се наменети само за општо водство, ладно миење на рацете. Погодно за секоја пригода, секојдневниот живот, слаткото носење, облеката на отворено, секојдневно носење, играње и така натаму. Сет вклучува : 1 парчиња шорцеви Состојба : Ново без материјал за означување : Полиестерска ознака бр. | должина-3xs - | 3-6 месеци | - 14.8 ''/36-58cm -| 9.1 ''/23cm xxs - | 6-12 месеци - | - 15.6 ''/38-60cm -| 9.4 ''/24cm - xs - | 1-2 години - | - 15.4 ''/40-62cm - | 9.8 ''/25cm - s | 2-3 години - | - 16.2 ''/42-64cm - | - 10.2 ''/26cm - m | 3-4 години - | - 17.0 ''/44-66cm - | - 10.6 ''/27cm - l |- - 4-5 години - | - 18.8 ''/46-68cm - | - 11.0 ''/28cm - XL - | 5-6 години - | - 18.6 ''/48-70cm - | - 11.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката