.

.

Детлер Велигденски фустани за девојчиња руменило, специјални фустани за девојчиња за бебиња, вестидос пара ниња Елегантен

Детлер Велигденски фустани за девојчиња руменило, специјални фустани за девојчиња за бебиња, вестидос пара ниња Елегантен

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

100% памук Затворање на патент. Само миење на рацете. Daughterе ќерката ќе го сака тоа : Ова дете на малиот фустани за девојки има прекрасен дизајн на розов круг низ здолништето и дизајн на бел цвет на каросеријата. ✨ Компорен : Овој детски мали деца Велигденски фустан е целосно обложен со лизгање и има затворање на патент за лесен пристап и вратоврска сатен -појас за вклопување. - Кук и фенси : Овој велигденски фустан на девојчиња може да се користи и како девојки пролетен фустан или летен фустан на девојчиња и има сатенски половината со лак и прекрасен цвет од органза со бисери. Madeивотен : Овие специјални повод фустани за мали девојчиња се 100% памук со вратоврска назад - Вестидос Пара Нињас Елегантите - направени во САД. Mult Multi-Occasion Носете : Носете ги овие девојки специјални придови со повод за Велигден, девојчиња пролетни фустани, лето, свадби, цветни девојки, роденденски забави, танци, облеки за облекување принцези. Вашата ќерка ќе ги сака овие Swea Pea & Lilli Toddler Велигденски фустани за девојчиња. Оваа специјална фустани за девојчиња за девојчиња може да се измие ладно. Овој формален фустан за девојче за дете е целосно наредено. Овие специјални фустани за девојчиња се 100% памук со прекрасен дизајн на розов круг низ здолништето и дизајн на бел цвет на каросеријата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката