.

.

Игра Момче Ја Играат Гласно Кул Сина Батерија Капак/Врата/Капак [Мк Оригинал]

Игра Момче Ја Играат Гласно Кул Сина Батерија Капак/Врата/Капак [Мк Оригинал]

Оценка на стоката:

DEN 676.80
Достапност
Производот е достапен

Сосема нов капак на кул сината преграда за батерии За Играта Момче Ја Играат Гласно систем Овие капаци на одделот за батерии беа усогласени со капакот на батеријата на брендот. Секоја варијација во бојата се должи на промена на бојата на конзолата поради стареење и изложување на сонце. Капакот доаѓа со налепницата како што се гледа. Произведени во Соединетите Американски држави.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката