.

.

Н/Решетка За Сушење Облека За Преклопување Долна Облека Клип За Чорапи Мултифункционална Решетка За Сушење Облека За Домаќинство

Н/Решетка За Сушење Облека За Преклопување Долна Облека Клип За Чорапи Мултифункционална Решетка За Сушење Облека За Домаќинство

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

1 Погоден за закачување чорапи, долна облека итн. Може да се преклопи за лесно складирање и не зазема простор. Направете решетката за чорапи да не зазема премногу простор. 360° ротирачка глава, не се плаши од силен ветер. Практична кука, цврста и стабилна. Погоден за закачување чорапи, долна облека итн. Може да се преклопи за лесно складирање и не зазема простор. Направете решетката за чорапи да не зазема премногу простор. 360° ротирачка глава, не се плаши од силен ветер. Практична кука, цврста и стабилна.Спецификацијаматеријал : Пластикабојка : зеленило : 370*155*10мпакет Вклучени : закачалка* 1(Исклучува други демо-додатоци на слики.) забелешки : ве Молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење.Поради различните компјутерски екрани и дисплеи , вистинските бои може малку да се разликуваат од сликите.Ви благодариме за разбирањето!Разноврсна виси за целата облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката