.

.

Лексерд-Компатибилен Со Nintendo 3DS XL Trueve Кристално Чист Заштитник На Екранот

Лексерд-Компатибилен Со Nintendo 3DS XL Trueve Кристално Чист Заштитник На Екранот

Оценка на стоката:

DEN 1515.20
Достапност
Производот е достапен

Зачувајте Ги Оригиналните Тонови На Бои : кристално јасна Висока Дефиниција со 99,9% транспарентност за да се овозможи оптимално, природно искуство со гледање Премиум Дизајн : Димензијата со ласерско сечење обезбедува максимална заштита за областа на екранот. Ултра Тенка : дебелината од 0,20 мм е сигурна и еластична и ја одржува оригиналната чувствителност на одговор. Отпорен на гребење : Заштитете го телефонот од гребнатини, гребнатини и сите други тврди предмети. Отпорност на топлина и вода. Отпечаток од прст : Хидрофобната и олеофобната обвивка на екранот штити од пот и остатоци од масло. Отпорен на гребење слој кој штити од гребнатини, гребнатини и испакнатини. Олеофобна и хидрофобна обвивка за површина без дамки, без отпечатоци. HD транспарентност филм со анти-отсјај слој за максимална јасност на сликата. Професионален филм кој е достапен само Со Лексерд. Не остава остатоци по отстранувањето за разлика од слични производи. Инсталира без меурчиња со леснотија. Лексерд Труеви заштитниците на екранот се направени од професионален филм за МИЛЕНИЧИЊА дизајниран да ја покрие и заштити потрошувачката електроника.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката