.

.

Rip&засилувач;Ghieo Контрола На Допир Видео Очила за Сонце 1080p со 150 Минути Ултра Долга Издржливост Резервни Очила За Камера За Камера За Возење Собирање Докази За Снима

Rip&засилувач;Ghieo Контрола На Допир Видео Очила за Сонце 1080p со 150 Минути Ултра Долга Издржливост Резервни Очила За Камера За Камера За

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

G5s Плус видео очила за сонце е моден видео очила за сонце со аудио и видео снимање функции Дизајниран е со модул за контрола на допир на левиот страничен храм, што ве тера лесно да го контролирате само со еден гест на допир. Доаѓа со 2 храмови на батерии со ултра Долга издржливост од десната страна, што ја прави секоја батерија да работи долго околу 2 и пол часа. Со резервната батерија, може да работи околу 5 часа. Во меѓувреме, g5s Плус видео очилата за сонце се опремени и со проѕирни леќи и со леќи за очила за сонце. Таа е погодна и за внатрешни и за надворешни средини. Има сензор ЗА слика ОД 5 мегапиксели CMOS и снима видео на 30fps, 1920*1080 резолуции на пиксели со широкоаголен објектив од 80 степени. Qultra Долга Издржливост Батерија : G5s Плус доаѓа со 2 десната страна мини USB батерија храмови. Храмот носи вградена литиумска батерија од 410 m Ah. По целосно полнење, секоја батерија може да работи околу 150 минути. Тоа значи дека 2 батерии имаат околу 300 минути издржливост. Ако една од батериите истече, можете брзо да ја замените со другата. Замената е прилично лесна, само повлекување и вметнување акција. Quol-One-Touch Control, Лесно И Практично Ракување : G5s Плус видео очила е минималистички моден видео очила. Дизајниран е со модул за контрола на допир на левата страна храмот. Операцијата е доста погодна. Без комплицирано дејство, можете лесно да го контролирате само со гест со еден допир. Qules очила за сонце & Оптички Леќи : G5s Плус опремени и очила за сонце и оптички леќи,. Плус доаѓаат со резервна батерија. Тоа значи дека 2 батерии имаат околу 300 минути издржливост. Ако една од батериите истече, можете брзо да ја замените со другата. Замената е прилично лесна, само повлекување и вметнување акција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката