.

.

Бостон Интернешнл ИХР 3-Слојни Хартиени Салфетки, Големина На Коктел Од 20 Брои, Морски Коњ Акваворлд

Бостон Интернешнл ИХР 3-Слојни Хартиени Салфетки, Големина На Коктел Од 20 Брои, Морски Коњ Акваворлд

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

3-СЛОЈНИ ХАРТИЕНИ САЛФЕТКИ : Пакет од 20 хартиени салфетки со врвен квалитет ЗА КОКТЕЛ ЗАБАВИ и ПИЈАЛОЦИ : Салфетки со големина од 5 х 5 инчи (преклопена големина); користете кога уживате во закуски за забави, идеални под пијалоци за заштита на масите. ПРАЗНИЧНА МАСА ДЕКОР : Тече сликарски дизајн во океанот сини нијанси на бело, карактеристики пар на пливање морски коњи. МЕКИ и СИЛНИ : Цврсти салфетки со мазно чувство; печатени Во Германија со нетоксични бои растворливи во вода. СОЗДАДЕТЕ ИЗГЛЕД : Комбинирајте со цврсти чинии и координирајте салфетки ЗА ИЧП Од Бостон Интернешнл; забавувајте се со стил кога славите родендени, уживате во излети на плажа, ручеци за собирање и за секојдневно јадење. Донесете прекрасни сини нијанси на масата со колекцијата Акваворлд. 20-брои хартиени салфетки измерете 5 х 5-инчи. Тие се идеални кога уживате во пијалоци, само ставете ги под чаши и чаши за да ги заштитите масите. Создадете динамични пејзажи и прекрасни поставки за место со спарување на салфетки со шари со плочи во координирање на цврсти материи. Чинии и салфетки се нудат во повеќе големини, што ви овозможува да мешате и совпаѓате, слоевите и прилагодувате. Идеалниот Домен Опсег нуди одржлива опција за совесни потрошувачи, произведувајќи 100% биоразградливи салфетки користејќи ги најбезбедните ткива, мастила и процеси на печатење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката