.

.

Моко Поттикне рака ремен+2-Пакет Екран Заштитник Поттикне

Моко Поттикне рака ремен+2-Пакет Екран Заштитник Поттикне

Оценка на стоката:

DEN 367.68
Достапност
Производот е достапен

®Компатибилност : Универзален држач за ремени за раце со висока издржливост и еластичност за да одговара на е - Читач и таблет од 6-8 инчи, вклучувајќи Таблета За Пожар/Поттикне/Кобо Ниа/Кобо Клара ХД/леново таб М7/таб М8/Војага/таблета Сони/Толино, итн (Забелешка : ве Молиме измерете ги вашите читачи на е-книги или таблети пред купувањето. ●За еднократна употреба● : лентата со Висока еластичност помага да ги затегнете уредите околу раката на безбеден начин, овозможувајќи ви да користите уреди со една рака без грижи за случајно паѓање. Пријателски за користење додека лежите или патувате. €Лесно За Прикачување Q : анти-лизгачкиот силиконски слој на вилиците помага да се поправи рачниот ремен на уредите, додека може да избегне оставање гребнатини и траги на уредите. ●Пријателски за куќиштето● : вилиците на пластичната заграда може да бидат малку отворени за да одговараат на подебели уреди. Тоа е пријателски за користење со тенок случај на. ●Лесно Носење● : Едноставно, тенок и лесен. Тоа ќе додаде минимален волумен и тежина на вашите уреди, што е многу погодно за вас да го држите и носите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката