.

.

Уметнички Современи Решетката Метал Десктоп Писмо Сортирач, Црна

Уметнички Современи Решетката Метал Десктоп Писмо Сортирач, Црна

Оценка на стоката:

DEN 188.64
Достапност
Производот е достапен

Три дела за организирање букви, влошки за белешки, лепливи белешки, индексни картички Преградите се наклонети од 2 "до 5" за да ја одржат содржината видлива и поддржана. Висококвалитетен мрежен метал со засилени заоблени рабови во црна боја. Заштитните стапала спречуваат абење на површината и гребење на работната површина. Современиот и професионален изглед ќе го надополни секој канцелариски декор. Современиот решеткаст сортирач на букви има три дела за организирање букви, влошки за белешки, лепливи белешки и канцелариски материјали. Преградите се наклонети од 2 1/2" до 5 1/2 " за да ја одржат содржината видлива и при рака на вашата работна површина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката