.

.

Jerseyенски со долг ракав на Mizuno Women's Women's United

Jerseyенски со долг ракав на Mizuno Women's Women's United

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Jerseyерси Повлечете го затворањето. Меш се вметнува низ грб и под -лакови за да го излади телото за време на играта. Етикета за нега без ознаки. Повлечете го затворањето. Меш се вметнува низ грб и под -лакови за да го излади телото за време на играта. Етикета за нега без ознаки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката