.

.

Зимски бизнис обични чевли пролетни модни жени сингл чевли модни чевли еластичен појас жени чевли меки врвни меки чевли за табли жени жени дневни обични чевли флип

Зимски бизнис обични чевли пролетни модни жени сингл чевли модни чевли еластичен појас жени чевли меки врвни меки чевли за табли жени

Оценка на стоката:

DEN 742.40
Достапност
Производот е достапен

100% Пу Финиот материјал, удобен и мек, го намалува стресот на зглобовите, ги зајакнува и тонови, го подобрува држењето на телото. Лесен чевли за одење, удобен дизајн на лизгање, перничена селекција, мода и личност. Погодно за одење на отворено, забава, слободно време, забава, работа, свадба и други прилики, цврста и стилска боја и стилски. women platform sandals women platform sneakers women platform heels women platform loafers women platform slides women platform flip flops women's platform&wedge sandals women's platform oxfords women's platform sneakers women's platform boots women's platform heels women's platform tennis shoes lady platform heels lady platform shoes ladies platform sandals ladies platform boots дами платформа патики дами платформа потпетици дами платформа за слајдови дами платформа флип апостолки пумпи. искривени рамни сандали рамни летни сандали за жени палма лисја секси рамни сандали симпатични рамни сандали рамни црни кожни сандали за жени Бохо рамни сандали отворени прсти рамни сандали токи рамни сандали рамни сандали боемски рамни сандали за жени брада рамни сандали за жени темно кафеави рамни сандали сингл сингл сингл каиш рамни сандали разнобојни рамни сандали со рамни сандали за жени за жени црни рамни сандали за жени со големина 11 цврсти тркалезни пети рамни сандали рамни сандали со муле за жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката