.

.

Бели поштенски врски 18 инчи големи кабелски врски за обвивки100 парчиња/пакет на отворено употреба долги пластични врски со 60 килограми затегнување

Бели поштенски врски 18 инчи големи кабелски врски за обвивки100 парчиња/пакет на отворено употреба долги пластични врски со

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Долги поштенски врски : 100 по пакет Должина : 18inch (стандардна должина 17,7 инчи /450мм).шијања : 3 /16 инчи (0,2inch. Дебела : 0,06инч. Јачина на затегнување : 60 фунти максимална поддршка на тежината. Најлон врски работна температура : Направени со UV отпорна на индустриска јачина најлон. Работна температура од -30 ℉ ~ 165 ℉ степени. Силен дизајн на поштенски врски засилен дизајн : Електрични поштенски врски со 4-зана дизајн, одлични врски со жица што можат да работат за градители, употреба на домаќинства, украси, занаети. Врските за еднократно користење може да се одврзат одвртки од игла или мала нокти. Внатрешна или надворешна употреба : Со повеќекратни тешки кабелски кабелски врски во затворен/отворен простор, овие разновидни врски може да се користат безбедно за дома, канцеларија, барака, гаража, растенија, внатрешен двор/мечување мрежа за сенка на мрежата со вашите потреби за организирање и складирање со вашите потреби за организирање и складирање и потреби за организирање и складирање . Нето покритие на сенката за внатрешен двор/мечување со вашите потреби за организирање и складирање. Големина : 18 "поштенски вратоврска 60 фунти. Ова е доволно затегнување на затегнување за да ве задоволи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката