.

.

Универзитет во Луизијана во Лафајет - ознака за клуч за свирки - Бургундија

Универзитет во Луизијана во Лафајет - ознака за клуч за свирки - Бургундија

Оценка на стоката:

DEN 1123.20
Достапност
Производот е достапен

Универзитетот во Луизијана во клучот за свирка на Лафајет обезбедува вредна алатка за безбедност кога е потребно, и е корисна за повеќе други функции Тоа е издржлива метална конструкција има анодизирана финиш отпорна на гребење и оштетување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката