.

.

Тојвиски Ѕидни Жардиниери 2 парчиња Полица Монтирана На Ѕид Рустикална Полица На Влезот Монтирана На Фарма Решетка За Палто И Горната Полица за Складирање За Вашио

Тојвиски Ѕидни Жардиниери 2 парчиња Полица Монтирана На Ѕид Рустикална Полица На Влезот Монтирана На Фарма Решетка За Палто И Горната

Оценка на стоката:

DEN 288.00
Достапност
Производот е достапен

Едноставен во структурата, лесен за употреба, носивост, можете да го користите со доверба Решетката за складирање е изработена од материјал од висока класа, кој има долг работен век за користење. разноврсна, може да се користи на многу места како што се работна соба, спална соба, дневна соба итн., помагајќи ви да чувате сарафани. Структура монтирана на ѕид, помагајќи ви да заштедите простор во просторијата и да ви донесе повеќе простор за складирање. Решетката за складирање е деликатна во дизајнот и фина во детали, прекрасна декорација на просторијата за вашиот дом. Едноставен во структурата, лесен за употреба, носивост, можете да го користите со доверба. Решетката за складирање е изработена од материјал од висока класа, кој има долг работен век за користење. разноврсна, може да се користи на многу места како што се работна соба, спална соба, дневна соба итн., помагајќи ви да чувате сарафани. Структура монтирана на ѕид, помагајќи ви да заштедите простор во просторијата и да ви донесе повеќе простор за складирање. Решетката за складирање е деликатна во дизајнот и фина во детали, прекрасна декорација на просторијата за вашиот дом. Опис Ова Е полица монтирана на ѕид со нов дизајн и полн со креативност. изработени од природно дрво со исклучителна изработка. Оваа полица во модерен стил ја освои наклонетоста на повеќето луѓе. Дизајнот монтиран на ѕид може да ви помогне да чувате занаети, книги, растенија во саксии и други предмети.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката