.

.

Тропски цвеќиња од пеперутка женски ѓердан персонализиран приврзок прилагодлив накит за домашна забава за домашно патување

Тропски цвеќиња од пеперутка женски ѓердан персонализиран приврзок прилагодлив накит за домашна забава за домашно патување

Оценка на стоката:

DEN 217.44
Достапност
Производот е достапен

Титаниум челик Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од титаниум челик, не е лесно да се избледи. Стил : прилагодлив дизајн на ланец, погодно за да го прилагодите ѓерданот на најсоодветната должина за вас. Убавиот ѓердан може лесно да се совпадне со вашето здолниште, кошула, палто. Големина : Висина на ознаката 1,8 инчи, ширина 1 инч; Должина на ланецот : 23,6 инчи, можете да го изберете вашиот омилен стил за купување. Прилики : Стилските ѓердани се погодни за разни прилики во секојдневниот живот, домот, работата, деловното патување, патувањето и така натаму, што ве тера да се истакнувате од толпата. Совршен подарок : Персонализираниот ѓердан е совршен како подарок за вашето семејство, пријатели, подарок за да ја искажете својата убов. Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од титаниум челик, не е лесно да се избледи. Стил : прилагодлив дизајн на ланец, погодно за да го прилагодите ѓерданот на најсоодветната должина за вас. Убавиот ѓердан може лесно да се совпадне со вашето здолниште, кошула, палто. Големина : Висина на ознаката 1,8 инчи, ширина 1 инч; Должина на ланецот : 23,6 инчи, можете да го изберете вашиот омилен стил за купување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката