.

.

Ден на мртвиот шеќер череп што виси wallид дрвен знак, диа де лос Муертос Скелет добредојде на тремот знак за украси за забави за Ноќта на вештерките

Ден на мртвиот шеќер череп што виси wallид дрвен знак, диа де лос Муертос Скелет добредојде на тремот знак за украси за забави за Ноќта на

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Она што ќе го добиете : Денот на декорацијата на черепот „Мртва шеќер“ вклучува 1 дрвена еднострана печатена и сјајна ден на мртвата влезна врата знак 12 x 7,8 инчи Добар квалитет : Денот на знакот за добредојде на мртвите е направен од дрво со сјај. Сјајна, издржлива, лесна и не-опаѓачка. Уникатен дизајн : Знакот на Диа де Лос Муертос е дизајниран со черепи, цвеќиња и текст Диа де лос Муертос знаци, што е одлични украси на мексиканската забава и Денот на мртвата декорација на домот. Широко примена : Совршена декорација за декорација на знаци на дрвен трем за дома, канцеларија, забави и каде и да сакате и забавни украси на черепот. Лесно инсталирање : Ако сакате да ги користите како ден на мртвата виси декорација, само закачете го таму каде што сакате, совршено за вашата забава или Ден на мртвиот декор на фестивалот. Она што ќе го добиете : Денот на декорацијата на черепот „Мртва шеќер“ вклучува 1 дрвена еднострана печатена и сјајна ден на мртвата влезна врата знак 12 x 7,8 инчи. Добар квалитет : Денот на знакот за добредојде на мртвите е направен од дрво со сјај. Сјајна, издржлива, лесна и не-опаѓачка. Уникатен дизајн : Знакот на Диа де Лос Муертос е дизајниран со черепи, цвеќиња и текст Диа де лос Муертос знаци, што е одлични украси на мексиканската забава и Денот на мртвата декорација на домот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката