.

.

Прстени за жени 2023 година роденденски подароци принцеза прстен дијамантски ангажман на циркон персонализирани прстени

Прстени за жени 2023 година роденденски подароци принцеза прстен дијамантски ангажман на циркон персонализирани прстени

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

100% легура Постојат многу различни големини за избор, кои се погодни за повеќето луѓе. Погледнете ја сликата на производот за специфична големина. Што добивате : 1 парчиња прстен. Прстенот е направен од легура. Материјал : легура. Прстени за жени 2023 година Роденденски подароци принцеза прстен Дијамантски ангажман на женски циркони Персонализирани рингли : Мода, прилика : Обичен, материјал : Алуминиум4. Постојат многу различни големини за избор, кои се погодни за повеќето луѓе. Погледнете ја сликата на производот за специфичната големина3. [Прстенот е добар подарок] Тоа е најдобриот подарок за вашите најблиски на роденденот, годишнината, Денот на мајката, Денот на благодарноста, Божиќ, Нова Година и други фестивали или само за да го изненадите тоа Специјална личност и ве потсетуваме колку се грижите и сакате! Што добивате : 1pc ringgender : Womensize : Погледнете во Dimension Drawing1. Тоа е направено од високо квалитетни материјали, издржлив дополнет за вашиот дневен ден 2. [Дизајн] Вие емотивно изненадување за секое извонредно извонредно дама. Целиот прстен е убав и, деталите за дизајнот се исклучителни, а внатрешниот текст ја искажува вашата убов.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката