.

.

Интерфејс На Камерата за Заден Преглед на навикс Компатибилен со 2011-2014 Крајслер 300 Антонект 8.4 Додај Камера За Заден Преглед

Интерфејс На Камерата за Заден Преглед на навикс Компатибилен со 2011-2014 Крајслер 300 Антонект 8.4 Додај Камера За Заден Преглед

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

Одговара На Екраните На Антонект радио 8 Додадете камера за заден преглед. Камерата за заден преглед ќе се прикаже автоматски откако возилото ќе биде во рикверц. 100% Приклучок И Репродукција не е потребно спојување на жица. Вклучен Прирачник за инсталација. 12 Месеци Гаранција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката