.

.

Паротија 5-10-20 ПЦС Пластични пинцети за итни случаи за итна рана за прва помош

Паротија 5-10-20 ПЦС Пластични пинцети за итни случаи за итна рана за прва помош

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Избираме висококвалитетни суровини за да направиме пинцети Значи, тие се цврсти и отпорни на абење. Површината е мазна и не би ја намалила кожата. Мулти -алатката може да се користи како алатка за поправка, материјали за комплет за прва помош, алатка за хранење со занаетчиски производи и алатка за хранење на коприва. Изработени од висококвалитетни материјали.Симен, но класичен дизајн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката