.

.

Bestonzon Curce Cooks Teace Duty Walls Hangers 2 парчиња вртливата замав со тешки wallидни куки магнетски куки тешки магнетни куки магнетни куки wallидни куки за драперија магнет куки

Bestonzon Curce Cooks Teace Duty Walls Hangers 2 парчиња вртливата замав со тешки wallидни куки магнетски куки тешки магнетни

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Ротирачки куки за магнет- декоративни и корисни за дома, додавајќи модерен дизајн во вашиот дом декор во исто време Нови wallидни куки- цврсти и издржливи, можете да ги користите долго време, со врвен материјал и одлична текстура. Ротирачка магнетна кука- изработени од високо одделение материјали, тие ќе бидат безбедни и практични за употреба и траат долго време. Кука за магнет за фрижидер- магнетски дизајн и лесен за инсталирање, давајќи му на вашиот живот удобен начин да организирате облека и мали предмети. Куки за магнетна алатка- Донесете поголема погодност за живот, исто така ви помагаат лесно да ги пронајдете предметите што ви треба често на некое место. Ротирачки куки за магнет- декоративни и корисни за дома, додавајќи модерен дизајн во вашиот дом декор во исто време. Нови wallидни куки- цврсти и издржливи, можете да ги користите долго време, со врвен материјал и одлична текстура. Ротирачка магнетна кука- изработени од високо одделение материјали, тие ќе бидат безбедни и практични за употреба и траат долго време. Кука за магнет за фрижидер- магнетски дизајн и лесен за инсталирање, давајќи му на вашиот живот удобен начин да организирате облека и мали предмети. Куки за магнетна алатка- Донесете поголема погодност за живот, исто така ви помагаат лесно да ги пронајдете предметите што ви треба често на некое место. Пакетот вклучува 2 x Карактеристики на магнетните куки - декоративни и корисни за дома, додавајќи модерен дизајн на вашиот украсен дом во исто време.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката