.

.

Метра 70-8591 Радио Жици Темперамент За Бмв Засилувач Интеграција

Метра 70-8591 Радио Жици Темперамент За Бмв Засилувач Интеграција

Оценка на стоката:

DEN 367.84
Достапност
Производот е достапен

Приклучоци во оригинална опрема радио Темпераментот е дизајниран да се приклучи во фабричкото радио. Тежина на пакетот : 0,2 килограми. Вклучени компоненти : Жица Темперамент, Прирачник. Жица Темперамент^Прирачник. Жица Темперамент^Прирачник. БМВ ЗАСИЛУВАЧ ИНТЕГРАЦИЈА ТЕМПЕРАМЕНТ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката