.

.

3drose Ана Мари Баг - Модели - Браун и розови ленти со шеврон - 22oz Штајн кригла

3drose Ана Мари Баг - Модели - Браун и розови ленти со шеврон - 22oz Штајн кригла

Оценка на стоката:

DEN 1230.40
Достапност
Производот е достапен

Направено од бела керамика со висок сјај Слика отпечатена од обете страни. Висина : 6,5 инчи. Достапно во 22oz. Не се препорачува миење на миење садови/микробранови, поради златни акценти. Браун и розови шевронски ленти Штајн кригла е одличен начин да уживате во кој било пијалок. Овој керамички Штајн од 22 мл има голема цврста рачка, злато завојување на раб и база, заедно со декоративно кастинг низ целиот свет. Зошто да пиете од обична кригла кога обичајната печатена кригла е толку поладна? Сликата е отпечатена од обете страни. Се препорачува миење на рацете, а не за употреба во микробранова печка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката