.

.

Цврста Чинија, Гума, 5 инчи, 500 фунти.

Цврста Чинија, Гума, 5 инчи, 500 фунти.

Оценка на стоката:

DEN 345.60
Достапност
Производот е достапен

Цена За : Секој Не-Обележување : Да Кастер Темпо Достапен Опсег : Да Кастер Темпо. Опсег : -40 Степени До 200 Степени Ф Форма На Тркалото На Тркалото : Круна Земја на Потекло( предмет на промена) : Соединетите држави. Цена За : Секој Не-Обележување : Да Кастер Темпо. Достапен Опсег : Да Кастер Темпо. Опсег : -40 Степени До 200 Степени Ф Форма На Тркалото На Тркалото : Круна Земја на Потекло( предмет на промена) : Соединетите држави. 'Плоча Кастер, Рициново Оптоварување Рејтинг Опсег Светлина-Средна Должност, Продолжен Олово Не, Тркало Диа., Оптоварување Рејтинг 500 фунти., Ширина На Тркалото 2 Во., Вкупната Висина 6-1/2 Во., Вклучена Сопирачка За Тркала Не, Тип На Заклучување На Тркалце Без Вклучена Брава, Цврста Тркала, Цврста, Тркало/Гума За Шари, Внатрешно Растојание На Дупката За Завртки 2-5/8 Инчи., Надвор Болт Дупка Растојание 3 Во., Замена Тркало Мфр. SWB-0520-08, Тркало Лежишта Топката, Боја На Тркалото Сина, Рициново Јадро Материјал Најлон'.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката