.

.

Јосеун Еспресо Чаши Со Чинии Постави 4 МЛ Порцелан Еспресо Кафе Шолја+3 Ниво Служат Штанд

Јосеун Еспресо Чаши Со Чинии Постави 4 МЛ Порцелан Еспресо Кафе Шолја+3 Ниво Служат Штанд

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Класичен Стил : Создадете елегантна поставка за маса со овие чаши јосеун 4 унца демитас! Одликувајќи се со дизајн на бамбусови зглобови и сива боја, овие чаши за кафе создаваат совршена позадина за да ги покажат вашите кулинарски креации со потпис Издржлив Материјал : овој комплет шолја за кафе е изработен од про-одделение порцелан, еден вид премија и поцврст од каменина што сигурно ќе трае. Тоа Е Микробранова Машина за Миење Садови И Замрзнувач Безбедно. Совршено поделена Големина : чашите од 4 мл можат совршено да одговараат на кафе, лате со еспресо или чај што го напојува вашиот прекрасен ден. Вашите топли пијалоци со потпис ќе изгледаат одлично колку што имаат вкус кога се служат во овој атрактивен прибор за јадење. Додаток на маса : Совршен За сали за банкет, угостителски настани и ресторани, оваа керамика за шолји за кафе е разноврсен додаток на вашата колекција садови за вечера. Тоа може да биде и прекрасен подарок За Божиќ. Изберете ЈОСЕУН : ЈОСЕУН е посветен на обезбедување на угостителски материјали и решенија за сервирање. Без разлика дали барате мали шолји за кафе или атрактивни чинии за сервирање, ние го имаме токму она што ви треба по цена што можете да си ја дозволите!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката