.

.

Државниот универзитет во Охајо Бакис „Црна со хром„ О “амблем“ НЦАА колеџ за спортски приколка за прием на капакот на 2 инчи, приемник за автомобили со автомобили

Државниот универзитет во Охајо Бакис „Црна со хром„ О “амблем“ НЦАА колеџ за спортски приколка за прием на капакот на 2 инчи,

Оценка на стоката:

DEN 639.20
Достапност
Производот е достапен

Цврста завршена завршница на хром, целата метална конструкција, нема пластични или меки делови од караница Одговара на стандардни 2 "приемници за приколка на приколката,-бара игла што не е вклучено. Предната плоча е 5х3-1/2 инчи со лого со цврсто метално метали од 3-1/4x3". Прекрасна ставка за подароци за вашиот омилен fanубител на спортски колеџ NCAA. Сосема нов, врвен, официјално лиценциран производ за спортски тим на колеџ NCAA. Цврста завршена завршница на хром, целата метална конструкција, нема пластични или меки делови од караница. Одговара на стандардни 2 "приемници за приколка на приколката,-бара игла што не е вклучено. Предната плоча е 5х3-1/2 инчи со лого со цврсто метално метали од 3-1/4x3". Прекрасна ставка за подароци за вашиот омилен fanубител на спортски колеџ NCAA. Сосема нов, врвен, официјално лиценциран производ за спортски тим на колеџ NCAA. Покривка за приколка за приколка, одговара на стандардните приемници за приколка со големина 2 "приколка. Брза, лесна инсталација и отстранување по потреба. Потребно е пин за метеж - не е вклучен. Цврст метал за издржливост без пластични или меки делови од каша, како што се наоѓаат на капаците со понизок квалитет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката