.

.

12 x 10 ft ролна сјајна оракал 651 темноцрвена лепило поддржана винил за занаетчиски секачи, удари и секачи за винил знаци од винилксстејкер

12 x 10 ft ролна сјајна оракал 651 темноцрвена лепило поддржана винил за занаетчиски секачи, удари и секачи за винил знаци од винилксстејкер

Оценка на стоката:

DEN 150.24
Достапност
Производот е достапен

Одлични својства за обработка за сечење на заговорници Одлично за среднорочни затворени и надворешни букви, обележување и декорација. Крикут, силуета, Робо занает и сите лични секачи компатибилни. Тенок винил 2,5 мил.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката