.

.

ХТЛТ Трајни Полици 2 Нивоа Дрвена Клупа За Чување Чевли, Нордиски Кабинет За Чевли За Дома,Дневна Соба За Влез, Едноставна-1

ХТЛТ Трајни Полици 2 Нивоа Дрвена Клупа За Чување Чевли, Нордиски Кабинет За Чевли За Дома,Дневна Соба За Влез, Едноставна-1

Оценка на стоката:

DEN 3281.60
Достапност
Производот е достапен

Време на испраќање : 1-2 Дена, Проценето Време На Пристигнување : 12-25 Дена, Ако Имате Какви било Прашања,Ве Молиме Контактирајте Не Веднаш,Веднаш Ќе Ги Решиме Сите Прашања Во Врска Со Производот, Благодарам! Тој е Многу Цврст и Издржлив, Погоден И За Различни Стилови На Соби, Едноставен и Елегантен. Со Обложено Седиште : Овој Ормар за Складирање со Обложено Седиште Ви Овозможува Удобна Подножје Кога Ги Менувате Или Носите Чевлите. Големина : 60 Х 38 Х 45 см (В Х Д Х Х), 80 Х 38 Х 45 см (В Х Д Х Х). Материјал : Дрво + Сунѓер Полнење. Време на испраќање : 1-2 Дена, Проценето Време На Пристигнување : 12-25 Дена, Ако Имате Какви било Прашања,Ве Молиме Контактирајте Не Веднаш,Веднаш Ќе Ги Решиме Сите Прашања Во Врска Со Производот, Благодарам!. Тој е Многу Цврст и Издржлив, Погоден И За Различни Стилови На Соби, Едноставен и Елегантен. Со Обложено Седиште : Овој Ормар за Складирање со Обложено Седиште Ви Овозможува Удобна Подножје Кога Ги Менувате Или Носите Чевлите. Големина : 60 Х 38 Х 45 см (В Х Д Х Х), 80 Х 38 Х 45 см (В Х Д Х Х). Материјал : Дрво + Сунѓер Полнење. Име на производ : Клупа За Складирање Чевли : Големина На Дрво : 60 X 38 X 45 см (W X D X H), 80 X 38 X 45 См (W X D X H)Количина : 1 карактеристики : Стабилен и Издржлив, Заштедете Простор, Треба Да Се Соберат Вклучени Се Само Клупа За Чевли, Други Предмети Се Користат Само за Снимање Разликата во Бојата И Бојата На Производот Предизвикана од Позадината, Светлината и Намалувањето на Компјутерскиот Монитор ќе Бидат Различни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката