.

.

Божиќен надувување Дедо Мраз, Божиќни украси, вградени LED светла, за забава надвор од куќата градина тревник Зимска Божиќна декорација, 8 стапки

Божиќен надувување Дедо Мраз, Божиќни украси, вградени LED светла, за забава надвор од куќата градина тревник Зимска Божиќна декорација, 8 стапки

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Ако барате импресивни украси за вашата куќа или градина за време на Божиќ, овој надувување на Дедо Мраз ќе биде добар избор Тоа ќе ја подобри празничната атмосфера и ќе ја направи вашата куќа да се истакне! Осветли ноќе за да привлече соседи и гости и да изгледа пореално. Вие сте комплиментирани цела ноќ и дефинитивно прави разлика. Овој симпатичен Дедо Мраз е привлечен за децата во неговиот традиционален костум и капа. Тој може лесно да се надува од вградениот вентилатор и да се запали ноќе со 4 вградени LED светла. Дедо Мраз може брзо да се отфрли за лесно складирање. Прекрасно светнува и создава магична празничка атмосфера. Импресионирајте ги пријателите и соседите со овие Божиќни украси. Божиќни украси со надувување со супер светли LED светла го осветлуваат вашиот тревник или градина ноќе, создавајќи богата Божиќна атмосфера што ќе привлече деца, соседи и гости. Направете вашиот двор да изгледа совршен секоја празнична вечер! Willе создаде празнична фокусна точка во вашиот двор или задниот двор и ќе создаде радосна атмосфера околу вашето семејство. Боја : Multicolormaterial : ткаенина, пластиш : 94,5 "LED напојување со светлина : 3 V/0,1 AWITH 4 LED Lighsfan напојување : 220-240 V/0,8 AIP 44 UL, FCC Адаптер Должина на адаптерот : 16.4'with Вградени фандефлати за лесно складирање помеѓу сезоните. Ние брзо се испраќаме од САД. Сите наши нарачки се испраќаат во рок од 1-3 работен ден. Ние се обидуваме да се потрудиме да ги задоволиме нашите клиенти со обезбедување квалитетни добра и услуги. Вашите повратни информации се многу важни за нас затоа ако не сте completely satisfied with the transaction please do not hesitate to contact us prior to making your feedback and hopefully any issue can be resolved. If you are looking for impressive decorations for your house or garden during Christmas, this inflatable Santa will be a good choice. It ќе ја подобри празничната атмосфера и ќе ја направи вашата куќа да се истакне! Осветли ноќе за да привлече соседи и гости и да изгледа пореално. Вие сте комплиментирани цела ноќ и дефинитивно прави разлика. Овој симпатичен Дедо Мраз е привлечен за децата во неговиот традиционален костум и капа. Тој може лесно да се надува од вградениот вентилатор и да се запали ноќе со 4 вградени LED светла. Дедо Мраз може брзо да се отфрли за лесно складирање. Прекрасно светнува и создава магична празничка атмосфера. Импресионирајте ги пријателите и соседите со овие Божиќни украси. Божиќни украси со надувување со супер светли LED светла го осветлуваат вашиот тревник или градина ноќе, создавајќи богата Божиќна атмосфера што ќе привлече деца, соседи и гости.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката