.

.

Совети За Филтер За Цигари за Еднократна Употреба Тарбуст Кои Отстрануваат Катран И Хемикалија, 200 Филтри За Обични И Кралски Цигари

Совети За Филтер За Цигари за Еднократна Употреба Тарбуст Кои Отстрануваат Катран И Хемикалија, 200 Филтри За Обични И Кралски Цигари

Оценка на стоката:

DEN 119.84
Достапност
Производот е достапен

Пробајте Го Нашиот Стартер Тарбуст Филтер Пакет : 200 стартер комплет ќе биде доволно за да ја доживеете разликата на нашиот материјал и филтер технологија Нашите одлични критики од нашите задоволни клиенти се нашиот најголем доказ за нашата разлика. Ве молиме имајте предвид дека редовните и кралските филтри се компатибилни со опсегот на дијаметар од 0,30-0,31 инчи. Вие Ќе бидете првиот Што Ќе Го Отвори Еколошкиот Пакет : имаме ГМП (Добра Производствена Практика) сертификат кој докажува хигиенско производство и усогласеност со прописите за безбедност на храната. Ние Користиме Само Суровина Од Медицинско одделение : нашата разлика започнува со нашиот материјал. Тарбуст филтрите користат висококвалитетни суровини од медицинско одделение. Тие се подобри за вас!  . Нашите Филтри Спречуваат Непријатни Мириси : Уморни од смрдливи прсти? Кога користите филтри За Тарбуст, вашите раце не ги допираат врвовите, а дамките и мирисите на прстите се минимизирани. Користете го ова како слој помеѓу вас и вашата навика. Нашиот систем за филтрирање ви овозможува да уживате без да го загрозите вкусот. Можете Да Заштедите Пари : Најдете најдобро вклопување, претплатете се и заштедете 5%.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката