.

.

Џоббер Бит, 27, Челик Со Голема Брзина

Џоббер Бит, 27, Челик Со Голема Брзина

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Цена За : Секој Материјал За Дупчалка : Тип На Флејта Од Челик Со Голема Брзина : Спирална Течност За Ладење Преку : Без Групирање На Дупчалка : Тип На Точка На Дупчалка : Конвенционален Број На Список Со Точки : 150д Завршна Дупчалка : Светла Дупчалка Димензија Тип : Насока На Сечење Жица : Десна Рака : Агол На Точка На Дупчалка За Дупчалка : 118 Степени Големина На Дупчалка : #27 Стебло Диа Вкупна Должина : 3 "Децимален Еквивалент : 0.1440 Должина На Флејта : 1-7/8" Земја На Потекло( предмет на промена) : Сад. 'Дупчалка За Работа, Жица, Големина На Дупчалка #27, Децимален Еквивалент 0,1440, Агол На Точка На Дупчалка 118 Степени, Материјал За Дупчалка Челик Со Голема Брзина, Завршна Дупчалка Светла, Спирала Од Типот На Флејта, Течност За Ладење Преку Не, Општа Намена, Вкупна Должина 3 Инчи., Насока На Сечење Десна Рака, Стебло Диа., Флејта Должина 1-7/8 Во., Тип на точка Конвенционална Точка, Список Број 150Д, За Обоени Материјали'.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката