.

.

6 Пинцети од Нерѓосувачки Челик со Мазни Врвови на Вилицата

6 Пинцети од Нерѓосувачки Челик со Мазни Врвови на Вилицата

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Нерѓосувачки Челик Пинцети Мазни Совети За Вилицата. 6" Вкупна Должина. 6" пинцети од нерѓосувачки Челик Со Мазни Врвови На Вилицата Направени За Пинцета Од Нерѓосувачки Челик Од нерѓосувачки Челик Со Мазни Вилици Големина : 6" Вкупна Должина Оваа Пинцета е одличен додаток на основниот комплет алатки за Монистра, Хобисти и уметници за Накит.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката