.

.

линеарна железница sbr12-L500mm со 2pcs sbr12uu за цпу машина

линеарна железница sbr12-L500mm со 2pcs sbr12uu за цпу машина

Оценка на стоката:

DEN 433.60
Достапност
Производот е достапен

Број на модел : sbr12 Должина на водичот : 500мм. Ширина Или дијаметар На Водичот : 12мм. Суровина : челик за лежиште, 45# челик. Земја на потекло : Кина. Информации за производот : Единица За лизгање На Линеарно движење SBR12-L500mm со 2 парчиња sbr12uuwe би можеле да понудат многу видови на шини за поддршка на линеарно вратило од алуминиумска легура TBR, SBR серија ова е лизгачка единица со алуминиумско куќиште, шахти и алуминиумска шина за спречување на дефлексија.Ова е целосна лизгачка единица системи и може да се прицврстени едноставно затегнување со завртка со висока точност.Можеме Да ги обезбедиме Линеарните Шини На Сбр/ТБР Со дијаметар од 16 до 50, Макс. должина до 6000ммтбр.ЛУУ серија : ТБ16УУ, ТБ20УУ, ТБ25УУ, ТБ30УУ ТБ16ЛУУ, ТБ20ЛУУ, ТБ25ЛУУ, ТБ30ЛУУ сбр.LUU Series SBR10 UU, SBR13 UU, SBR16 UU, SBR20 UU, SBR25 UU, SBR30 UU, SBR35 UU, SBR35 UU, SBR35 UU, SBR35 UU, Sbr35uu, SBR40 UU ,SBR50 UU SBR16 LUU,SBR20 LUU, SBR25 LUUPackaging И Испорака Детали За Пакување : внатрешно Со полибагови, надворешно со единечна кутија, потоа во стандард за извоз Детали ЗА Испорака На ПАКУВАЊЕ : Нормално ВО рок ОД 3 ДЕНА STIMYQQ : 975226049 LINE : WXW910608 WHATS : +8613575911629АКО ИМАТЕ КАКВИ БИЛО ПРАШАЊА, ВЕ МОЛИМЕ КАЖЕТЕ МИ, ЌЕ СЕ ОБИДАМ ДА ВИ ДАДАМ ДОБРА УСЛУГА!Специфики на предметот : Број На Модел : sbr12 Guide должина : 500mm Guide ширина или дијаметар : 12mmraw материјал : лежиште челик,45# челик земја на потекло : China Model број : SBR12 Certification : ISO9001 : 2008 место на потекло : Кинески водич должина : 200-6000mm Usage : цпу машина,линеарен железнички тип : линеарна железница прилагодено : да.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката