.

.

Организатор На КОШНИЦА За Перење ДИВИ Животни Зебра Склопувачка Корпа за Складирање Со Рачки Попречува За Организација На Облека За Играчки

Организатор На КОШНИЦА За Перење ДИВИ Животни Зебра Склопувачка Корпа за Складирање Со Рачки Попречува За Организација На Облека За Играчки

Оценка на стоката:

DEN 383.68
Достапност
Производот е достапен

ДИМЕНЗИЈА : приближно 9,3 Хх 11,8 Вх 15,9 Л inchesIt совршен е за универзитет, студентски дом и семејна употреба. МАТЕРИЈАЛ : 300д оксфорд ткаенина пвц водоотпорен надворешен.Внатрешноста на корпата е фиксирана со држач, задебелено дно,корпата може многу добро да стои. АПЛИКАЦИЈА : кантите за Перење за Складирање се забавен и креативен начин за организирање и складирање, Складирање Облека (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), Складирање домашен Текстил, Складирање Играчки, Складирање На Производ За Бебиња и Складирање На Производ За Домашни Миленици. ДИЗАЈН : Функционален уникатен Домашен Декор. Склоплива, корпата за Перење може брзо да се преклопи рамно за складирање кога не се користи, така што ќе добиете најголема употреба на секој простор. Ако поради некоја причина не сте 100% задоволни од ВАШАТА КОРПА ЗА перење ДИЏЕЈ,ве молиме известете не и веднаш ќе го решиме вашиот проблем. Едноставно И Ефикасно Решение За Сите Ваши Потреби За Складирање! Организирајте ја вашата дневна соба, спална соба, расадник секоја просторија што има неред.Нашите корпи за перење што се преклопуваат се дизајнирани беспрекорно да се вклопуваат во секој декор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката