.

.

Кабилок 4 Парчиња Метална Алишта Затегнувач Алуминиумско Јаже Затегнувач Затегнувач На Алишта За Макари И Фиксна Облека Линии Облека Зафати Материјали За Домаќин?

Кабилок 4 Парчиња Метална Алишта Затегнувач Алуминиумско Јаже Затегнувач Затегнувач На Алишта За Макари И Фиксна Облека Линии Облека

Оценка на стоката:

DEN 367.84
Достапност
Производот е достапен

Затегнувачот На жиченото јаже Може да се користи со фиксни линии или системи на макара Сончева линија тесен Челик Топол Врв : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење и сл., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам!. Затегнувач На жичана алишта Компатибилен со повеќето стандардни алишта. Прилагодувач На алишта Лесен алуминиум со напнатост на пружината и топчестото лежиште за лесна употреба. Затегнувачот За затегнување На врвките за перење овозможува персонализирана затегнатост на алиштата. Опис сончева линија тесни зафати алатки Може да се користи со фиксни линии или макара системи. затегнувач На жичана алишта Лесен алуминиум со напнатост на пружината и топчестото лежиште за лесна употреба. Карактеристики-Боја : како што е прикажано.- Материјал : Алуминиум-Големина : 8 х 3. 5см Пакет Вклучувајќи 4х затегнувач.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката