.

.

Анголија Гумени Ролери Звук Мртов Апликација Тркало Ролери Ролери Ролери Автомобил Звук Мртовец Апликација Тркалање Тркала За Автомобил Аудио Звук Мртва Апликац?

Анголија Гумени Ролери Звук Мртов Апликација Тркало Ролери Ролери Ролери Автомобил Звук Мртовец Апликација Тркалање Тркала За Автомобил

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Гума Изборот на најсоодветната материјална гума која е тврда, но и со малку мека, најсоодветна за автоматско умртвување на душеци и апликација за душеци за намалување на топлината. Може да биде и за апликација за позадина. Ги минимизира воздушните меури и ја добива најдобрата адхезија на душеците за умртвување, проверете дали е најдобрата удобност во вашиот автомобил, комбе, камион или какви било други возила. проекти големи или мали, може да биде на било која марка на лепило душеци. Исто така, може да биде за апликација за позадина. Големина : 2 х 1,4(Ширина*Дијаметар) Ролери, 6,7 Вкупна Должина. Рачката е изработена од дрво, отпорна на триење, ergономски дизајн, се чувствува удобно. Двонасочен дизајн на лежиште, стабилна и флексибилна работа, ефикасно подобрување на брзината на заварување и квалитетот на конструкцијата. Описова е суштинска и мора да има алатка за измазнување за лесна и ефикасна примена на вашите душеци за загадување на звукот или душеци за намалување на топлината или позадини. Ова овозможува рамномерен притисок на примена, ги минимизира воздушните меури и постигнува најдобра адхезија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката