.

.

Носилка за нозе логард - 330 фунти Тешка Сплит Машина За Истегнување На Нозете - Опрема За Истегнување Со Флексибилност - Балет, Јога, Танц, Боречки Вештини, Мма-Домашн?

Носилка за нозе логард - 330 фунти Тешка Сплит Машина За Истегнување На Нозете - Опрема За Истегнување Со Флексибилност - Балет, Јога,

Оценка на стоката:

DEN 1919.68
Достапност
Производот е достапен

Може да се протега над 240 степени Многу цврста, тубуларна челична конструкција. Поместена поддршка за седиштето и ногата. Лесен за употреба, одвојлив систем на воланот. Дозволете ви безбедно да го достигнете и задржите оптималното истегнување. ?????? & ??????????? ??????? ???? : носилката за нозе логард може да ве доведе до максимално истегнување без помош и да ве држи во тој истегнување. Значи, едноставно и ефикасно е да се истегнете во мускулите на нозете и тетивата, да ги разубавите нозете и да развиете флексибилност на нозете. ??????????? ??? ?????????? ??????? : Чекор по чекор за подобрување на флексибилноста на нозете бидејќи најновата носилка за нозе во 2023 година може да се протега до 243° со вртење на контролното тркало. Добар избор за танцување, гимнастика, боречки вештини или кој било друг спорт. ?????? ??????, ????? ?? ???? : Изграден од висококвалитетни, тешки челични цевки. Рамката е обложена со прав, отпорна на гребење. Цврстиот дизајн може да собере до 333 килограми за да обезбеди силна поддршка за истегнување на нозете. ?????? ???? ??? ??? ??????? : Со поголеми и помеки потпирачи за нозе и седиште, ќе уживате во времето на истегнување, па дури и може да најдете со помош на машината за истегнување логард релаксирачки, можеби дури и терапевтски средства за постигнување на посакуваното ниво на флексибилност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката