.

.

Осалади Раце Слободен Лупа Лупа ОЧИЛА ПРЕДВОДЕНА Светлина Лупа Главата Монтирани Лупа Црна Алатка Рацете Слободен Лупа

Осалади Раце Слободен Лупа Лупа ОЧИЛА ПРЕДВОДЕНА Светлина Лупа Главата Монтирани Лупа Црна Алатка Рацете Слободен Лупа

Оценка на стоката:

DEN 433.60
Достапност
Производот е достапен

Раце Слободен Лупа : поддршка очила лупа СО LED светилка Дозволете слободно да читате во темната средина. Без раце Лупа : прикачени Се Три леќи со лупа повеќе. (1,5 Х, 2,5 Х, 3,5 Х). Лупа : Може да биде под недоволна светлина. Третирајте ги очите подобро, дајте повеќе светлина кога ви треба. Лед Лупа : за читање книга, читање весник, цртање, ракотворби, кроење итн., ги прави двете раце слободни. Пакетот Вклучува 1 x Карактеристики На Лупа-Боја : Црн Лед Лупа. - Материјал : Стомачни+Лупи За Смола. - Големина : 22,5 х 15 х 3см Раце Слободен Зголемувач. - За читање книга, читање весник, цртање, ракотворби, кроење итн., ги прави Двете раце Слободни Лупа. - Може да биде под недоволно светло. Третирајте ги очите подобро, дајте повеќе светлина кога ви треба Лупа Поставена На Главата. - Прикачени се три леќи со зголемувачки повеќе. (1,5 Х, 2,5 Х, 3,5 Х) - поддршка очила лупа СО ЛЕД светилка. Дозволете слободно да читате во темната средина.Информации за стокатарачките бесплатни лупа ги прават двете раце слободни.Led Лупа Поддршка очила лупа СО LED светилка, може да биде под недоволно светло.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката