.

.

Преклопна Количка,Лесна Алуминиумска Легура 8 тркала Лесни Скалила Планински Велосипед Намирници Транспортно Возило Со Преклоплива Рамка

Преклопна Количка,Лесна Алуминиумска Легура 8 тркала Лесни Скалила Планински Велосипед Намирници Транспортно Возило Со Преклоплива Рамка

Оценка на стоката:

DEN 1163.20
Достапност
Производот е достапен

Цврста конструкција на алуминиумска рамка за цврстина и издржливост од ' рѓа Предното тркало може да се ротира за 360 степени за лесно управување, а задните три тркала може непречено да се движат низ разни терени, вклучувајќи тротоари, улици, пристап до продавница, тревници и многу повеќе. Дизајнот на преклопување е лесен за носење или чување во багажникот или седиштето на автомобилот или други компактни места. Преклопната количка тежи само 3,5 кг, но може да го задржи товарот до 40 килограми додека ја одржува стабилноста што лесно се турка. Одвојлива водоотпорна Оксфордска торба, практична рамка за количка за лесен пристап и чистење. Име на производ : Повеќефункционална преклопна количкапроизвод материјал : алуминиумска легура проширена големина : должина 93см * ширина 45цмпроизвод оптоварување : 40кгпроизвод тежина : 3,5 кгвел материјал : кристално тркало од нерѓосувачки челик тивко тркало за лежиште, постабилно, поотпорно на притисок идеално за кампување, излети, патување, шопинг или работа, намирници итн.Ве молиме запомнете : тоа е количка со осум тркала, шест насочни тркала + две универзални тркала.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката