.

.

SKTU 2021 2022 2023 Битие G80 GV80 Заштитник На Екранот 14,5 Инчен Дисплеј За Навигација 2023 G80 GV80 Заштитник На Екранот Калено Стакло Против Гребење 9h Цврстина HD Јасно 2023 GV80 Додато?

SKTU 2021 2022 2023 Битие G80 GV80 Заштитник На Екранот 14,5 Инчен Дисплеј За Навигација 2023 G80 GV80 Заштитник На Екранот

Оценка на стоката:

DEN 360.16
Достапност
Производот е достапен

● ИСЕЧЕТЕ ПРЕЦИЗНО Ексклузивен дизајн за 2021 2022 2023 Битие Г80 ГВ80 123 Во Екранот За Навигација, нема потреба да ги исечете рабовите, 100% компатибилен со екранот 2021 2022 2023 г80 ГВ80. € СУПЕРИОРНА ФУНКЦИЈА ЗА ЗАШТИТА 9h Цврстина Заштитник Од Калено Стакло ви дава подобро чувство на допир. ● ЧУВАЈТЕ ГО ВАШИОТ ЕКРАН СОСЕМА НОВ Слоевит Со специјален слој, заштитете го вашиот екран 2021 2022 2023 г80 ГВ80 подалеку од масло и вода, Едноставно избришете го со крпа од микрофибер и не мора да го правите тоа секој ден. € ЛЕСНО ИНСТАЛАЦИСКИ & ОТСТРАНЕТЕ го заштитникот G80 GV80 доаѓа со карактеристики на автоматска адсорпција кога ќе го инсталирате, само исчистете го екранот G80 GV80 gv80 gv80 2021 2023 И порамнете го заштитникот G80 GV80 пред него и отстранете го исто како заштитник на телефонот. ● ЈАСНИ И ЈАСНИ ВИЗУЕЛНИ СЛИКИ. Инсталирајте го капакот На екранот Genesi S G80 GV80 Gv80 2021 2023 нема да влијае на бојата, големината на иконата и можностите на екранот на допир на вашиот 2021 2022 2023 g80 GV80 GPS дисплеј. Тоа само ќе го заштити од прашина, гребнатини, масло, вода и отпечатоци од прсти итн. 2021 2022 2023 Битие Г80 ГВ80 Заштитник на Екранот 2023 Гв80 Заштитник на Екранот 2023 Гв80 Додатоци каков Заштитник треба да изберете? Ако сакате заштитник за Вашата Навигација, Заштитникот Од Калено Стакло е вашиот прв избор : Цврстината Од 1,9 Часа ќе го заштити вашиот екран од нула, ќе се скрши, Ќе Обезбеди сеопфатна заштита 2.Специјалната Обвивка ќе го одбие маслото оставено од вашите отпечатоци од прсти, лесно се брише и ќе го одржува вашиот екран сосема нов Дебелината од 3,0,26 мм обезбедува подобро непречено чувство на допирање, во исто време, вратете ја бојата на екранот 4.5 Д лак раб намалете ја веројатноста за скршен екран 5.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката