.

.

Азееда Чудна Мачка Клучна Лента Мерка / Алатка За Ниво На Дух

Азееда Чудна Мачка Клучна Лента Мерка / Алатка За Ниво На Дух

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Компактен мулти-алатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух. Корисна приврзаност за клучеви. Печатени на едната страна. Оваа мултифункционална алатка нуди и мерна лента и ниво на дух во еден корисен мал додаток. Мерната лента што може да се повлече, 1 метар има и империјални и метрички единици, додека рамните рабови околу нејзината пластична обвивка обезбедуваат можност да се проверат и вертикалните и хоризонталните површини со мини духовно ниво. Компактниот и лесен дизајн го олеснува носењето; едноставно закачете го со обезбедениот приврзок за клучеви и изматете го кога е потребно. Секоја алатка за мерење лента за клучеви е отпечатена од едната страна со уникатен дизајн. Големина (со исклучок на клуч и синџир) : Ширина : 42мм висина : 42ммдептина : 10мм.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката